OKÇULARIN MAĞDURİYETİ

'Genel Sohbet' forumunda neuro27 tarafından 29 Eylül 2019 tarihinde açılan konu

Yükleniyor...
  1. neuro27

neuro27 New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Serverda fark ettiğim üzere çok fazla okçu oynamak isteyen ama okçuların elinden alınmış olan CS skilli veya 3lü 5li ok gibi hamleler yüzünden oynayamayan bir çok kişi var. Ayrıca okçular seri ok attığında hiç vurmamaya başlıyor. Okçuların vs ye girmesi imkansız. Bu şekilde tek bir job un geriye düşürülmesinin eşit olmadığını düşünüyorum. Ben zar zor okçu pt kurabilirsem np kasabiliyorum ama o saatte başka okçu yoksa ne party bulabiliyorum ne de oyundan keyif alıyorum. Bu konuda birşeyler yapılması gerektiğini düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

2. ADMIN

ADMIN Administrator Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Okçunun Tekli skilinde ufak bir sorun var farkındayım. Anticheat güncellemesinde düzelcek o sorun.
    3-5 li Skilide iseNP Sınır Şartı olmak üzere açılcak . örnegin 5li Oku kullanmak için 200 K np sınırı olacak. 200 k np si olan herkes 5 li skili kullanabilecek gibi.

mami2900 bunu beğendi.
  3. Ersin901

Ersin901 New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anticheat güncellemesi için bir tarih verebilir misiniz. Gerçekten okçu oynamak istiyoruz.

4. NeuroN

NeuroN New Member

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Evet bi tarih alsak hiç fena olmaz. Bu halde okçu oynamak bize zulüm. Ayrıca 70 quest bow+9 gibi bir alternatif eklenmesi bence mükemmel olur.

RobinsonCrouse bunu beğendi.
  5. RobinsonCrouse

RobinsonCrouse New Member

Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Ben asas jobum fakat pusa okçular için de bi item eklenmeli arkadaşa katılıyorum

Bu Sayfayı Paylaş

Share